NOWOŚCI WYDAWNICZE

 

                 KATALOG INWESTYCYJNY

        Katalog Inwestycyjny m. Łęczna zawiera kompendium informacji o terenach przeznaczonych pod inwestycje oraz informacje o działających na terenie gminy firmach i instytucjach.  Katalog przedstawia  w  dwóch  wersjach językowych tereny o bardzo atrakcyjnej lokalizacji,  do wykorzystania pod ewentualne centrum konferencyjne i administracyjne, hotel, gastronomię i handel.

           Katalog  przeznaczony jest do krajowej i międzynarodowej promocji naszego Miasta i Gminy podczas targów inwestycyjnych i konferencji. Mamy nadzieję, że jest to jeszcze jeden sposób na nawiązanie interesujących kontaktów gospodarczych.

            Katalog został wydany w nakładzie 1500 egzemplarzy a  koszt wydania - 6 400, 00 zł (kwota brutto).

 

 

 

                                                                                           FOLDER MIASTA  ŁĘCZNA

Folder m. Łęczna ma charakter informacyjny, stanowi doskonałe źródło wiedzy o gminie i mieście. Zawiera interesujące zdjęcia, rys historyczny i informacje o zabytkach,  plan miasta oraz informacje o urzędach i instytucjach z terenu gminy, dane teleadresowe Starostwa Powiatowego.

Folder został wydany w nakładzie 1500 egzemplarzy bezpłatnie (finansowany przez reklamodawców).

 

 

 

 

 Opracowanie graficzne Katalogu i Foderu, skład komputerowy, naświetlenia i druk na zlecenie Urzędu Miasta wykonała firma „Media - Press” z Lublina.