TERMINARZ ROZGRYWEK
RUNDY REWANŻOWEJ II LIGI PIŁKI NOŻNEJ
SEZONU 2002/2003


18 KOLEJKA, 9 kwietnia

Górnik Łęczna - Piotrcovia Piotrków Trybunalski - godz. 16:00 
ŁKS Łódź - Stal Stalowa Wola - godz. 18:00 
GKS Bełchatów - Świt Nowy Dwór Mazowiecki - godz. 16:00 
KS Hetman Zamość - Arka Gdynia - godz. 16:00 
Ruch Radzionków - Śląsk Wrocław - godz. 16:00 
Polar Wrocław - Stomil Olsztyn - godz. 16:00 
Ceramika Opoczno - KS Łomianki - godz. 16:00 
Górnik Polkowice - RKS Radomsko - godz. 16:00 
Tłoki Gorzyce - Ceramed Bielsko-Biała - godz. 16:00 

19 KOLEJKA, 15 marca
 
GKS Bełchatów - Górnik Łęczna - godz. 14:00 - 1:1 (0:0)  
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - ŁKS Łódź - godz. 14:00 
Stal Stalowa Wola - Polar Wrocław - godz. 14:00 
Arka Gdynia - Piotrcovia Piotrków Trybunalski - godz. 18:00 
Stomil Olsztyn - Tłoki Gorzyce - godz. 14:00 
Aluminium Konin - Ruch Radzionków - godz. 14:00 
RKS Radomsko - Ceramika Opoczno - godz. 14:00 
Ceramed Bielsko-Biała - Górnik Polkowice - godz. 14:00 
Śląsk Wrocław - KS Hetman Zamość - godz. 14:00 

20 KOLEJKA, 22 marca

Górnik Łęczna - Arka Gdynia - 1:0 (0:0)
Tłoki Gorzyce - Stal Stalowa Wola - godz. 14:00 
Polar Wrocław - Świt Nowy Dwór Mazowiecki - godz. 14:00 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Śląsk Wrocław - godz. 14:00 
Ceramika Opoczno - Ceramed Bielsko-Biała - godz. 14:00 
ŁKS Łódź - GKS Bełchatów - godz. 18:00 
23 marca 
Górnik Polkowice - Stomil Olsztyn - godz. 14:00 
Ruch Radzionków - RKS Radomsko - godz. 14:00 
KS Hetman Zamość - Aluminium Konin - godz. 12:00 

21 KOLEJKA, 30 marca

ŁKS Łódź - Górnik Łęczna
Aluminium Konin - Piotrcovia Piotrków Trybunalski - godz. 14:00 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Tłoki Gorzyce - godz. 14:00 
Śląsk Wrocław - Arka Gdynia - godz. 14:00 
Ceramed Bielsko-Biała - Ruch Radzionków - godz. 14:00 
Stomil Olsztyn - Ceramika Opoczno - godz. 14:00 
Stal Stalowa Wola - Górnik Polkowice - godz. 14:00 
RKS Radomsko - KS Hetman Zamość - godz. 14:00 
GKS Bełchatów - Polar Wrocław - godz. 14:00  

22 KOLEJKA, 5 kwietnia
 
Górnik Łęczna - Śląsk Wrocław - godz. 15:00 
Arka Gdynia - Aluminium Konin - godz. 19:00 
Ceramika Opoczno - Stal Stalowa Wola - godz. 15:00 
Górnik Polkowice - Świt Nowy Dwór Mazowiecki - godz. 15:00 
Tłoki Gorzyce - GKS Bełchatów - godz. 15:00 
Polar Wrocław - ŁKS Łódź - godz. 15:00 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - RKS Radomsko - godz. 15:00 
KS Hetman Zamość - Ceramed Bielsko-Biała - godz. 15:00 
6 kwietnia 
Ruch Radzionków - Stomil Olsztyn - godz. 15:00 

23 KOLEJKA, 12 kwietnia
 
Polar Wrocław - Górnik Łęczna - godz. 15:00 
Stal Stalowa Wola - Ruch Radzionków - godz. 15:00 
Aluminium Konin - Śląsk Wrocław - godz. 15:00 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ceramika Opoczno - godz. 15:00 
GKS Bełchatów - Górnik Polkowice - godz. 15:00 
Stomil Olsztyn - KS Hetman Zamość - godz. 15:00 
ŁKS Łódź - Tłoki Gorzyce - godz. 19:00 
Ceramed Bielsko-Biała - Piotrcovia Piotrków Trybunalski - godz. 15:00 
RKS Radomsko - Arka Gdynia - godz. 15:00 

24 KOLEJKA, 19 kwietnia
 
Górnik Łęczna - Aluminium Konin - godz. 15:00 
Ruch Radzionków - Świt Nowy Dwór Mazowiecki - godz. 15:00 
KS Hetman Zamość - Stal Stalowa Wola - godz. 15:00 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Stomil Olsztyn - godz. 15:00 
Ceramika Opoczno - GKS Bełchatów - godz. 15:00 
Górnik Polkowice - ŁKS Łódź - godz. 15:00 
Tłoki Gorzyce - Polar Wrocław - godz. 15:00 
Śląsk Wrocław - RKS Radomsko - godz. 15:00 
Arka Gdynia - Ceramed Bielsko-Biała - godz. 19:00 

25 KOLEJKA, 26 kwietnia
 
Tłoki Gorzyce - Górnik Łęczna - godz. 15:00
Stal Stalowa Wola - Piotrcovia Piotrków Trybunalski - godz. 15:00 
Stomil Olsztyn - Arka Gdynia - godz. 15:00 
GKS Bełchatów - Ruch Radzionków - godz. 15:00 
Ceramed Bielsko-Biała - Śląsk Wrocław - godz. 15:00 
Polar Wrocław - Górnik Polkowice - godz. 15:00 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - KS Hetman Zamość - godz. 15:00 
RKS Radomsko - Aluminium Konin - godz. 15:00 
ŁKS Łódź - Ceramika Opoczno - godz. 19:00 

26 KOLEJKA, 30 kwietnia

Górnik Łęczna - RKS Radomsko - godz. 17:30 
Arka Gdynia - Stal Stalowa Wola - godz. 17:30 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Świt Nowy Dwór Mazowiecki - godz. 17:30 
Górnik Polkowice - Tłoki Gorzyce - godz. 17:30 
Śląsk Wrocław - Stomil Olsztyn - godz. 17:30 
KS Hetman Zamość - GKS Bełchatów - godz. 17:30 
Ruch Radzionków - ŁKS Łódź - godz. 17:30 
Ceramika Opoczno - Polar Wrocław - godz. 17:30 
Aluminium Konin - Ceramed Bielsko-Biała - godz. 17:30 

27 KOLEJKA, 3 maja
 
Górnik Polkowice - Górnik Łęczna - godz. 17:00 
ŁKS Łódź - KS Hetman Zamość - godz. 19:00 
GKS Bełchatów - Piotrcovia Piotrków Trybunalski - godz. 17:00 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Arka Gdynia - godz. 17:00 
Polar Wrocław - Ruch Radzionków - godz. 17:00 
Stal Stalowa Wola - Śląsk Wrocław - godz. 17:00 
Tłoki Gorzyce - Ceramika Opoczno - godz. 17:00 
Stomil Olsztyn - Aluminium Konin - godz. 17:00 
Ceramed Bielsko-Biała - RKS Radomsko - godz. 17:00 

28 KOLEJKA, 10 maja
 
Górnik Łęczna - Ceramed Bielsko-Biała - godz. 17:00 
Arka Gdynia - GKS Bełchatów - godz. 19:00 
Aluminium Konin - Stal Stalowa Wola - godz. 17:00 
Śląsk Wrocław - Świt Nowy Dwór Mazowiecki - godz. 17:00 
RKS Radomsko - Stomil Olsztyn - godz. 17:00 
Ceramika Opoczno - Górnik Polkowice - godz. 17:00 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - ŁKS Łódź - godz. 17:00 
KS Hetman Zamość - Polar Wrocław - godz. 17:00 
11 maja
Ruch Radzionków - Tłoki Gorzyce - godz. 17:00 

29 KOLEJKA, 17 maja
 
Ceramika Opoczno - Górnik Łęczna - godz. 17:00 
Tłoki Gorzyce - KS Hetman Zamość - godz. 17:00 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Aluminium Konin - godz. 17:00 
Stal Stalowa Wola - RKS Radomsko - godz. 17:00 
Stomil Olsztyn - Ceramed Bielsko-Biała - godz. 17:00 
ŁKS Łódź - Arka Gdynia - godz. 19:00 
Polar Wrocław - Piotrcovia Piotrków Trybunalski - godz. 17:00 
Górnik Polkowice - Ruch Radzionków - godz. 17:00 
GKS Bełchatów - Śląsk Wrocław - godz. 17:00 

30 KOLEJKA, 21 maja
 
Górnik Łęczna - Stomil Olsztyn - godz. 17:30
Ceramed Bielsko-Biała - Stal Stalowa Wola - godz. 17:30 
RKS Radomsko - Świt Nowy Dwór Mazowiecki - godz. 17:30 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Tłoki Gorzyce - godz. 17:30 
Aluminium Konin - GKS Bełchatów - godz. 17:30 
Ruch Radzionków - Ceramika Opoczno - godz. 17:30 
KS Hetman Zamość - Górnik Polkowice - godz. 17:30 
Śląsk Wrocław - ŁKS Łódź - godz. 17:30 
Arka Gdynia - Polar Wrocław - godz. 18:00 

31 KOLEJKA, 24 maja
 
Górnik Polkowice - Piotrcovia Piotrków Trybunalski - godz. 17:00 
Tłoki Gorzyce - Arka Gdynia - godz. 17:00 
Polar Wrocław - Śląsk Wrocław - godz. 17:00 
Stal Stalowa Wola - Stomil Olsztyn - godz. 17:00 
Ceramika Opoczno - KS Hetman Zamość - godz. 17:00 
GKS Bełchatów - RKS Radomsko - godz. 17:00 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Ceramed Bielsko-Biała - godz. 17:00 
ŁKS Łódź - Aluminium Konin - godz. 19:00 
25 maja
Ruch Radzionków - Górnik Łęczna - godz. 17:00 

32 KOLEJKA, 31 maja
 
Górnik Łęczna - Stal Stalowa Wola - godz. 17:00 
Stomil Olsztyn - Świt Nowy Dwór Mazowiecki - godz. 17:00 
Śląsk Wrocław - Tłoki Gorzyce - godz. 17:00 
Ceramed Bielsko-Biała - GKS Bełchatów - godz. 17:00 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - Ceramika Opoczno - godz. 17:00 
RKS Radomsko - ŁKS Łódź - godz. 17:00 
Aluminium Konin - Polar Wrocław - godz. 17:00 
Arka Gdynia - Górnik Polkowice - godz. 19:00 
1 czerwca
KS Hetman Zamość - Ruch Radzionków - godz. 17:00 

33 KOLEJKA, 4 czerwca
 
KS Hetman Zamość - Górnik Łęczna - godz. 17:00 
Ruch Radzionków - Piotrcovia Piotrków Trybunalski - godz. 17:00 
Świt Nowy Dwór Mazowiecki - Stal Stalowa Wola - godz. 17:00 
Ceramika Opoczno - Arka Gdynia - godz. 17:00 
Górnik Polkowice - Śląsk Wrocław - godz. 17:00 
GKS Bełchatów - Stomil Olsztyn - godz. 17:00 
Tłoki Gorzyce - Aluminium Konin - godz. 17:00 
Polar Wrocław - RKS Radomsko - godz. 17:00 
ŁKS Łódź - Ceramed Bielsko-Biała - godz. 17:00 

34 KOLEJKA, 7 czerwca
 
Górnik Łęczna - Świt Nowy Dwór Mazowiecki - godz. 17:00 
RKS Radomsko - Tłoki Gorzyce - godz. 17:00 
Arka Gdynia - Ruch Radzionków - godz. 17:00 
Stal Stalowa Wola - GKS Bełchatów - godz. 17:00 
Śląsk Wrocław - Ceramika Opoczno - godz. 17:00 
Aluminium Konin - Górnik Polkowice - godz. 17:00 
Piotrcovia Piotrków Trybunalski - KS Hetman Zamość - godz. 17:00 
Stomil Olsztyn - ŁKS Łódź - godz. 17:00 
Ceramed Bielsko-Biała - Polar Wrocław - godz. 17:00

źródło: www.pzpn.pl