Górnik czwarty na półmetku rozgrywek I ligi

Łęczyński Górnik przegrał wyjazdowe spotkanie a Amiką Wronki 2:3, choć pierwszy zdobył bramkę. Hattrickiem popisał się supersnajper z Wronek - Paweł Kryszałowicz, który w 9 minut trzykrotnie pokonał Rachowskiego.

Piotr Soczewka Ekipa z Łęcznej zdobyła obydwa gole z dystansu, ale przedniej klasy był ten zdobyty przez Piotra Soczewkę w 61 minucie spotkania.

Amica Wronki - Górnik Łęczna 3:2 (0:0)
0:1 - Piotr Soczewka (61')
1:1 - Paweł Kryszałowicz (69')
2:1 - Paweł Kryszałowicz (72')
3:1 - Paweł Kryszałowicz (78')
2:3 - Grzegorz Skwara (82')

Amica: Szamotulski - Skrzypek, Djoković, Kucharski (71 Mielcarski) - Bartczak (63 Bąk), Bieniuk, Dżikija, Sobociński, Zieńczuk - Dawidowski ŻK, Kryszałowicz ŻK

Górnik: Rachowski 5 - Bożyk ŻK, Kościuk 5, Boguś ŻK - Kościelniak 5 (64 Pastuszka nie sklas., 75 Griszczenko nie sklas.), Budka 6, Piotr Bronowicki 5 (71 Copik nie sklas.), Soczewka 7, Grzegorz Bronowicki 5 - Bugała 5 - Skwara 8.

14. Świt Nowy Dwór 13 0 4 9 7:26 4

Najlepsi strzelcy w Górniku: Sylwester Czereszewski, Grzegorz Skwara - 4 bramki, Mirosław Budka - 3 bramki.

Nasz rewelacyjny beniaminek dostarczył wielu radosnych chwil, a 4 miejsce na półmetku rozgrywek ekstraklasy jest wspaniałym osiągnięciem Górnika.
Liczymy na dalsze emocje w rundzie rewnażowej i na jak najdłuższą przygodę drużyny z Łęcznej w ekstraklasie.