Zakończenie mistrzostw klas III SP nr 4 w piłce nożnej


Wczoraj (19 bm.) odbyło się podsumowanie mistrzostw klas trzecich Szkoły Podstawowej nr 4 w Łęcznej w piłce nożnej.

W uroczystym wręczeniu nagród młodym zawodnikom uczestniczył przewodniczący Rady Miejskiej Tadeusz Białek, radny Kazimierz Budka oraz trenerzy i piłkarze Górnika Łęczna: Jacek Zieliński, Jacek Fiedeń, Mirosław Budka, Piotr Jaroszyński, Marcin Boguś, Wojciech Jarzynka. Podsumowanie rozgrywek prowadziła dyrektor szkoły Elżbieta Kucharczyk.

Duży wkład w przygotowanie i prowadzenie mistrzostw wnieśli nauczyciele: Marzena Florek i Jacek Grzegorczyk, którzy do końca roku szkolnego będą również opiekunami wybranych grup trenującymi z zawodnikami Górnika Łęczna w środy o godz. 15.00.


Tabela końcowa mistrzostw

miejsce klasa punkty bramki
zdobyte stracone
I III F 15 17 1
II III A 9 4 6
III III E 9 8 10
IV III B 7 5 6
V III C 4 7 5
VI III DB 0 7 20

Skład drużyny klasy III f:
Jarosław Zalewski, Łukasz Sieniec, Jakub Zdunek, Rafał Korecki, Adrian Łoziński, Adam Osiecki, Kamil Jaszuk, Patryk Stopa, Jakub Olejnik, Michał Turski.

Strzelcy bramek:

  • Patryk Stopa - 10

  • Marcin Mudrak - 6

  • Kamil Jaszuk - 5

  • Kamil Kostrubiec - 4

  • Karol Burek - 3

  • Mateusz Korzan, Michał Karczmarczyk - po 2

  • Jacek Sowa, Jan Siegieda, Jarosław Drozd, Adam Osiecki, Grzegorz Rewucki, Paweł Oziemczuk, Michał Turski, Jarosław Szpakowski, Konrad Lisowski, Krzysztof Dobrowolski, Patryk Gułaś, Marcin Kubas - po 1.

Ponadto szkoleniowcy Górnika Łęczna z każdej z klas wybrali osoby, które będą pod ich okiem kontynuować treningi.

KLASA III A:
1. Michał Karczmarczyk
2. Bartłomiej Szeliga
3. Jarosław Drozd
4. Kamil Jaszuk
5. Jakub Kosiarski
6. Krzysztof Dąbrowski
KLASA III DB:
1. Szymon Majewski
2. Marcin Mudrak
3. Karolina Woźnica
4. Piotr Smoliński

KLASA III B:
1. Jan Siegieda
2. Krzysztof Budka
3. Konrad Lisowski
4. Patryk Gułaś
5. Mateusz Cichosz
6. Katarzyna Czarnacka
KLASA III E:
1. Mateusz Korzan
2. Adam Jazgarski
3. Kamil Kostrubiec
4. Kamil Lichman
5. Grzegorz Rewucki
6. Konrad Trus
7. Adrian Prącik
KLASA III C:
1. Jacek Sowa
2. Damian Drzewiecki
3. Karol Burek
4. Paweł Oziemczuk
5. Arkadiusz Nakielski
6. Mateusz Michalak
7. Konrad Lato
KLASA III F:
1. Jarosław Zalewski
2. Jakub Zdunek
3. Adam Osiecki
4. Kamil Jaszuk
5. Patryk Stopa
6. Jakub Olejnik
7. Michał Turski
8. Łukasz Sieniec

Gratulujemy wszystkim uczestnikom mistrzostw,
życząc w przyszłości wielkiej kariery piłkarskiej