Mecz samorządów:
Milejów - Łęczna 3:7

Reprezentacja piłkarska samorządu Łęcznej ostatnio nie ma sobie równych. Nasi piłkarze pokonali w niedzielę 29 czerwca zespół Milejowa 7:3 (3:2).

Mecz został rozegrany na boisku Tura Milejów. Po pierwszych minutach spotkania przewagę mieli gospodarze, ale zaraz sytuacja się odwróciła. Piłkarze Łęcznej udokumentowali to strzeleniem przed przerwą trzech goli. Do bramki gospodarzy trafiali: dwukrotnie Janusz Mieczkowski, dyrektor Gimnazjum nr 2 oraz radny Józef Matysiak.

Po zmianie stron rosła przewaga gości, co znalazło potwierdzenie w zdobyciu kolejnych goli. Bramkarz Milejowa został aż trzykrotnie pokonany przez radnego Kazimierza Budkę, jedną bramkę zdobył także Kamil Kawalec.

Spotkanie przebiegało w przyjacielskiej atmosferze, a po zakończeniu rywalizacji na murawie wszyscy zasiedli do wspólnego pieczenia kiełbasek przy ognisku.

Skład drużyny Łęcznej: Marcin Wiącek – Teodor Kosiarski, Józef Matysiak, Bogusław Góral, Kazimierz Budka, Andrzej Kawalec, Kamil Kawalec, Stanisław Król, Stefan Dylewski, Wojciech Sternik, Tomasz Gzik, Janusz Mieczkowski.
Opiekun: Tadeusz Białek, przewodniczący Rady Miejskiej.