Górnik walczy o I ligę


Górnik Łęczna po raz kolejny staje przed szansą awansu do I ligi piłki nożnej. Trzecie miejsce w tabeli zapewniło piłkarzom grę w barażach. Podopieczni trenera Jacka Zielińskiego rozegrają dwumecz z Zagłębiem Lubin, a pierwsze spotkanie już w tę niedzielę - 15 czerwca o godz. 18 w Łęcznej.

Zespół z Lubina był w tym sezonie chyba największym rozczarowaniem. Zagłębie, w którym występują m. in. tak znani zawodnicy, jak Olgierd Moskalewicz, Paweł Drumlak czy Arkadiusz Klimek, w tym sezonie zakończył rozgrywki na 12 pozycji.

To nie pierwsze spotkanie Górnika z Zagłębiem. Kibicom z Łęcznej najbardziej utkwiło w pamięci to z 10 października 2001 r., kiedy to po zwycięstwie na al. Jana Pawła II 3:0 lubinianie zostali wyeliminowani z rozgrywek Pucharu Polski.

"Nasze założenia są proste. Chcemy wygrać i nie stracić bramki" - twierdzi trener Zieliński. Chyba wszyscy kibice futbolu byliby usatysfakcjonowani, gdyby te założenia znalazły odzwierciedlenie w wyniku niedzielnego barażu.

W związku z dużym zainteresowaniem GKS Górnik podjął decyzję o prowadzeniu przedsprzedaży biletów na mecz z Zagłębiem Lubin. Będzie ona prowadzona w kasie nr 3 (stadion) w dniach 12-13 czerwca (czwartek i piątek), w godzinach 12.00-16.00. 

Ceny biletów będą takie same, jak podczas rozgrywek ligowych: trybuna kryta - 12 zł, trybuna otwarta - 10 zł, bilet ulgowy (emeryci, renciści, studenci, młodzież powyżej 16 lat) - 6 zł, bilet szkolny (kobiety, młodzież szkolna do 16 lat) - 2 zł.

Rewanż odbędzie się w sobotę, 21 czerwca na stadionie Zagłębia o godz. 17.00.

 

www.leczna.pl, 11.06.2003 r.