Zagra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy


Sztab XII Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy zarejestrowany przy Centrum Kultury w Łęcznej zwraca się z prośbą o włączenie się do wielkiego grania w Łęcznej na rzecz chorych dzieci w dniu 11 stycznia 2004 r.

Można to zrobić w różnej formie. Najprościej jest wrzucić grosz do puszki. Po raz drugi wolontariusze bedą zbierać na zakup sprzętu medycznego dla ratowania życia niemowląt i dzieci młodszych.

Nasz sztab liczy na Państwa pomoc organizacyjną i rzeczową, tj.

  • użyczenie samochodu z kierowcą (rozwiezienie wolontariuszy do sąsiednich miejscowości)

  • jeżeli posiadacie Państwo firmowe gadżety, prace plastyczne, prosimy o przekazanie ich do licytacji na rzecz Orkiestry

  • jeżeli Państwa Firma dysponuje produktami spożywczymi będziemy za nie bardzo wdzięczni (chcemy je przekazać wolontariuszom, którzy przyjdą zmarznięci i zmęczeni po całodziennym kwestowaniu).

Każda forma pomocy będzie bardzo mile widziana i bardzo oczekiwana.

Sztab zaprasza także do udziału w programie estradowym artystów z ciekawymi propozycjami instrumentalnymi, wokalnymi, tanecznymi lub teatralnymi.

Zapraszamy w dniu 11 stycznia 2004 r. do Centrum Kultury w Łęcznej na program estradowy, a także na licytację dzieł i przedmiotów, które - mamy nadzieję - otrzymamy od Firm i osób prywatnych.

 

 

www.leczna.pl (27.11.2003 r.)