Wyjazd do Treviolo

23 sierpnia rano niespełna 30-osobowa grupa mieszkańców Łęcznej wyjeżdża do włoskiego miasta partnerskiego - Treviolo.

Wyjazd odbywa się w ramach kilkuletniej współpracy naszych miast. Do Treviolo pojadą m. in. uczniowie, juniorzy z Górnika Łęczna oraz delegacja samorządowa z burmistrzem Teodorem Kosiarskim na czele.

Program wyjazdu:

24.08 - niedziela przyjazd do Treviolo; zakwaterowanie i kolacja w Alpini
25.08 - poniedziałek rano - zwiedzanie Bergamo, po południu - wyjście w góry do Rifugio Lecco; nocleg w domach górali Alpini
26.08 - wtorek rano - zwiedzanie Rifugio Lecco, po południu - mecz piłki nożnej pomiędzy drużynami Trealbe i Górnik Łęczna
27.08 - środa wyjazd do Gardaland (włoskiego "parku zabawy" w stylu Disneylandu)
28.08 - czwartek rano - spotkanie z członkiem Parlamentu Europejskiego, temat: "Unia Europejska - dokąd zmierza Europa"; po południu - czas wolny
29.08 - piątek wycieczka do Wenecji lub Montisola
30.08 - sobota spotaknie z władzami i rozgrywki sportowe