Klub Środowiskowy zaprasza na Mościska


W piątek 4 lipca na Mościskach nad Wieprzem odbędzie się Forum Inicjatyw Pozarządowych. Organizator - Klub Środowiskowy - spodziewa się około 300 uczestników. Na imprezę zaprasza wszystkich chętnych.

Przyjazd gości - przedstawicieli organizacji pozarządowych z całej Polski, jest planowany po godz. 14.00.

Na miejscu festynu zaplanowano m. in. występ Teatru Prawd Dziwnych, grupy tanecznej break dance, pokazy strażackie, pokazy walk bokserskich, występ orkiestry Karbon oraz laureatów łęczyńskiej "Szansy na sukces".

Forum pod hasłem "Być albo nie być..." to także prezentacja prezentacje poszczególnych instytucji i organizacji pozarządowych, m. in. Klubu Wolontariatu, Ligi Ochrony Przyrody, Łęczyńskiego Stowarzyszenia Ochrony Zdrowia Psychicznego, Klubu Seniora oraz innych.

Klub Środowiskowy skupia przedstawicieli ok. 25 łęczyńskich organizacji pozarządowych. Forum, które odbędzie się 4 lipca jest realizowane w ramach projektu "Być albo nie być...", który w ramach programu Fundacji Rozwoju Demokracji Lokalnej pn. "Obywatele i Samorząd Lokalny" jest finansowany przez Polsko-Amerykańską Fundację Wolności.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy.