CK ODK zaprasza
Nowa kawiarenka internetowa

Od 12 grudnia oficjalnie funkcjonuje w Łęcznej nowa kawiarenka internetowa. Mieści się ona w budynku Centrum Kultury Osiedlowego Domu Kultury (tzw. Kurzawka) przy ul. Górniczej 12.

Na oficjalnym otwarciu obecni byli m. in. Jan Piotrowski,  przewodniczący Rady Miejskiej w Łęcznej III kadencji, który dokonał uroczystego, pierwszego kliknięcia myszką, Jerzy Małek, sekretarz miasta, Jerzy Tkaczyk, dyrektor Centrum Kultury w Łęcznej, Eugeniusz Misiewicz, kierownik CK ODK oraz przedstawiciele spółdzielni mieszkaniowych, instytucji kulturalnych i Rady Miejskiej obecnej kadencji.

Pracownia jest wyposażona w 5 stanowisk komputerowych z podłączeniem do Internetu. Godzina korzystania z zasobów WWW kosztuje jedynie 3 zł.

Kawiarenka zaprasza nawet najwytrwalszych internautów do surfowania nawet do późnych godzin wieczornych.