Otwórzmy serca i portfele
Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy znów zagra w Łęcznej


12 stycznia 2003 r. po raz XI zagra w całej Polsce Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Podczas tego finału tysiące wolontariuszy będzie prowadzić zbiórkę, z której cały dochód zostanie przeznaczony na zakup sprzętu medycznego dla oddziałów niemowlęcych i dzieci młodszych. Sztab XI Finału został utworzony również w Łecznej, przy Centrum Kultury.

Nasz Sztab zwraca się z gorącą prośba do wszystkich mieszkańców o włączenie się do Wielkiego Grania w Łęcznej. Można to będzie zrobić w wielu formach, ale najprościej jest wrzucić przysłowiowy grosz do puszki.

Łęczyński Sztab będzie również potrzebował pomocy organizacyjnej lub rzeczowej, 
m. in.: użyczenia samochodu z kierowcą do rozwiezienia wolontariuszy do sąsiednich miejscowości, przekazania gadżetów firmowych do licytacji na rzecz Orkiestry oraz przekazania artykułów spożywczych dla wolontariuszy. Każda forma pomocy będzie bardzo mile widziana.

Zapraszamy w dniu 12 stycznia 2003 r. do Centrum Kultury w Łęcznej na program estradowy, a także na licytację przedmiotów, które sztab ma nadzieje otrzymać od firm i osób prywatnych. 

Odpowiedzialna za działanie Sztabu w Łęcznej jest Elżbieta Latkowska, tel. (0..81) 752 15 47, 752 01 11.